Sety: 0:21 | 0:21 | 0:21 | 0:21 | 0:21 | 0:21 Celkové skóre: 0:126 Body: 0:18
Návštěvnost : 5

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

V zahajovacím utkání ligy se představili páry Sokol Borová a 2P. Již první set naznačil, že úvodní zápas bude velice vyrovnaný, když Borová zvítězila těsně 21:19. Duo Petr a Pavel získali druhý a třetí set velice dobrou koncovkou a razantním zakončením. Do druhé půle zápasu tým 2P doslova vletěl jako uragán a nekompromisním výsledkem 21:9 získal čtvrtý set. Borováci se ještě nevzdávali a vyplatilo se, když pátou sadu získali na svojí stranu nejtěsnějším možným rozdílem 21:20. V závěrečném šestém setu si tým 2P vybojoval až osmi bodový náskok a ikdyž Borová stahovala bod po bodu, nakonec to stačilo pouze na zisk jednoho bodu, když šestý set skončil 21:17. Na úvod to byla velice pěkná podívaná a v budoucích kolech budou tyto páry rozhodně usilovat o vrchní příčky tabulky.