Zpráva z utkání: Huntovna Team - Freundschaft | 1. kolo | ABL

Datum utkání: středa, 30.10.2019
Čas utkání: 20:45
Číslo utkání: 4

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 21:10 | 21:9 | 21:11 | 21:9 | 21:9 | 21:9 Celkové skóre: 126:57 Body: 18:0
Návštěvnost : 5

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

K závěrečnému utkání prvního hracího dne nastoupili družstva Huntovna Team proti týmu Freundschaft. Hráč Freund kvůli zranění nemohl do utkání nastoupit a tak druhý člen družstva Dvořáček povolal náhradníka Tumu. První tři sety naznačili, že Huntovna Team je založený na bojovnosti, kterou předváděli po celý zápas ale také na vlastních chybách, kterými soupeři darují body. V prvních třech setech si Huntovna Team vždy z kraje setu vytvořili dostatečný náskok, který až do konce setů pohodlně kontrolovali. V druhé polovině utkání dokonce v pátém setu vedli již 15:0, pak však vlastními chybami opět soupeři nechali dotáhnout na konečných 21:9. Tým Huntovna Team si připsal plný počet bodů a ambice tohoto družstva jsou někde v horní části tabulky. Nezbývá mi, než týmu Freundschaft popřát brzké uzdravení hráče Freunda a kolo od kola sbírat bod po bodu a vylepšovat výsledky.