Zpráva z utkání: Laňky březí - PeLiŠK(ové) | 1. kolo | ABL

Detaily utkání

Datum utkání: čtvrtek, 31.10.2019
Čas utkání: 19:25
Číslo utkání: 7

Sety: 21:14 | 18:21 | 21:11 | 21:8 | 21:19 | 21:10 Celkové skóre: 123:81 Body: 15:3
Návštěvnost : 10

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Velice pestré utkání se odehrálo ve čtvrtek večer mezi týmy Laňky březí a PeLiŠK(ové). První set Laňky zvládli bez ztráty kytičky a zvítězili poměrem 21:14. Vypadalo to, že tento zápas bude jednoznačný, ale opak byl pravdou. Do druhého setu PeLiŠKové nastoupili nahecovaní a v koncovce urvali drahocenné dva body. Ve třetím setu zřejmě staršímu páru docházeli síly a možná to byl důvod, proč třetí set skončil 21:11. Druhá půle až na výjimku druhého setu, kdy PeLiŠKové ještě okradli Laňky o jeden bodík byla v jednoznačné režii přespolních účastníků. Osobně vidím Laňky jako jednoho ze spolufavoritů a rád bych vyzdvihnul také výkon Poličského páru. Jen bude potřeba zabrat ne jen v druhých setech.