Zpráva z utkání: PopŠik - Laňky březí | 2. kolo | ABL

Detaily utkání

Datum utkání: středa, 06.11.2019
Čas utkání: 19:35
Číslo utkání: 14

Sety: 9:21 | 13:21 | 12:21 | 14:21 | 12:21 | 12:21 Celkové skóre: 73:126 Body: 0:18
Návštěvnost : 10

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Druhým kolem ABL ligy pokračoval zápas mezi týmy PopŠik a Laňky březí. Hráč zerzán do utkání nemohl zasáhnout a tak Berďa povolal dalšího Zerzána, tentokrát pravorukého. První set naznačil, že by to neměla být téměř žádná změna, když set skončil 21:9 pro Laňky. Velice dobrým a výkonem se prezentoval hráč Popelka, jenž svojí razancí dokázal týmu popšik vybojoval spoustu bodů. V druhém a čtvrtém setu sahal tým popšik dokonce na bod, který by si za svou předvedenou snahu určitě zasloužil, avšak i tentokrát to vyšlo naprázdno a tak mi nezbývá než do budoucích kol držet palce a doufat, že to jednou příjde. Tým popšik se rozhodně nemá za co stydět, jelikož Laňky budou jistě okupovat přední příčky.