Zpráva z utkání: MajKuk - Freundschaft | 3. kolo | ABL

Datum utkání: čtvrtek, 14.11.2019
Čas utkání: 18:50
Číslo utkání: 18

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 12:21 | 7:21 | 17:21 | 20:21 | 8:21 | 7:21 Celkové skóre: 71:126 Body: 2:16
Návštěvnost : 10

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Ve třetím kole na sebe narazil tým MajKuk a tým Freundschaft, který představil stálého náhradníka za hráče Freunda. Zde se očekávalo, že by se kluci z Jedlové mohli tak trošku chytit a urvat nějaký ten potřebný bod. První dva sety to moc nenaznačovali, ale ve třetí sadě kluci získali bod za 17 nahraných bodů v setu. Také čtvrtý set přinesl pro Jedlováky ovoce, když smolně prohráli sadu 20:21 po velice dlouhé výměně. Ve zbylých 2 setech už kluci nedokázali soupeře potrápit, nicméně zisk 2 bodů je pro ně z mého pohledu velký úspěch. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout obrovské zlepšení týmu MajKuk, který se začíná sehrávat a postupem času bude usilovat i o zisk nějakého toho setu. Tým Freundschaft nezahrál špatně, nicméně myslím, že umí zahrát lépe.