Zpráva z utkání: Czech brothers - HOKAjdou | 4. kolo | ABL

Datum utkání: středa, 20.11.2019
Čas utkání: 20:10
Číslo utkání: 26

Hřiště: Sokolovna Polička
Sety: 21:11 | 21:14 | 19:21 | 21:10 | 21:19 | 21:13 Celkové skóre: 124:88 Body: 15:3
Návštěvnost : 15

Základní sestava

Hráč

Zpráva o utkání

Velmi pestré utkání se odehrálo v zápasu 4. kola mezi týmy Czech brothers a HOKAjdou. První dva sety naznačili, že HOKAjdou budou rádi alespoň za jeden bod. Nicméně po trojnásobném zásahu na hráčku Hynkovou se začali dít věci. Ve Svitavsko Poličském páru se vzbudila obrovská přemíra agrese vlivem oprávněné naštvanosti a třetí set dokonce zvítězili v poměru 21:19. Druhá půle začala obdobně jako začátek zápasu, kdy ve čtvrtém setu skvěle hrající bratři z Čisté deklasovali HOKAjďáky 21:10. Zdálo se, že tento zápas už žádnou zápletku nepřinese, ale opak byl pravdou. V pátém setu jako by se opět projevilo zdravé naštvání hráčů Škaroupky a Hynkové, kteří ještě dokázali urvat jeden cenný bodík, když set skončil 19:21 z jejich pohledu. V posledním setu už k žádné zápletce nedošlo, a tak „bratři v triku“ získali celkově 15 bodů. Nutno ještě podotknout, že chování obou Čápů bylo naprosto v pořádku, jelikož při každém zásahu na terč ( hráčka Hynková ) se vždy soupeři omluvili. Je jasné, že když obdrží člověk nějakou tu ranku do obličejové části, tak může v tu chvíli být mírně „nasraný“, ale jak říká klasik „je to sport“. Závěrem přeji týmu Czech brothers, aby pokračovali ve své spanilé jízdě plné bodů a týmu HOKAjdou přeji, aby v dalších kolech posbírali více a více bodů.